חשמלאי בהרצליה

לכל חשמלאי בהרצליה צריך להיות רישיון לביצוע עבודות חשמל, כאשר החוק מגדיר עשרה סוגי רישיונות שונים. הרישיון מגדיר אילו תיקונים ואילו עבודות רשאי החשמלאי לבצע ואילו לא. כל חשמלאי מוסמך יכול לטפל במתקני חשמל אשר נועדו לצרכים פרטיים – כלומר בבתים פרטיים, משרדים ומקומות אחרים שהם בעלי מתח נמוך. על מנת לאכוף את תחום עבודות החשמל, תעודת חשמלאי מוסמך ניתנת רק לאדם שסיים 12 שנות לימוד במגמת חשמל או למי שיש תואר הנדסאי חשמל ממוסד מוכר. התעודה ניתנת גם לאדם הרשום כטכנאי חשמל הפנקס הטכנאים והראה כי עבד במשך שנה או יותר.

חשמלאי בהרצליה והמרכז

אמנם המדינה מנסה למנוע מאנשים לא מיומנים לבצע עבודות חשמל, הרי שאין ביכולתה לעלות על כל אלה העוברים על החוק. על הלקוח מוטלת האחריות לבדוק כי הוא אכן פנה לחשמלאי מוסמך. נקודה נוספת שחשוב לבדוק היא מידת ההיכרות של החשמלאי עם סוג העבודה שאתם זקוקים לה. היכרות וניסיון עם מערכת הדומה למערכת שלכם ועם סגנון הבניה שלכם תחסוך הן בזמן העבודה הן בעלויות.
פניה לאיציק סייג תסדר לכם כל בעיית חשמל כהרף עין. איציק סייג הינו חשמלאי מוסמך המתמחה במגוון עבודות חשמל :
• התקנת נקודות כוח למזגנים
• התקנת והחלפת גופי תאורה
• הגדלה לתלת פאזי
• החלפת שקעים וחוטי חשמל פגומים
• תיקון והחלפת ארונות חשמל
• ועוד

חשמלאי בהרצליה איציק סייג החשמלאי המוסמך

כאשר הדבר נוגע לחשמל הבית שלכם אין מקום לפשרות. על מנת לקבל שירות מחשמלאי מוסמך מוביל תוכלו לפנות בכל שעה אל איציק סייג אשר מספק שירות אמין ונוח לכל כיס באזור המרכז. השירות ניתן 24 שעות ביממה כן שבכל עת יש לכם למי לפנות. כל לקוח מקבל יחס אישי אוהב, כל בעיה מטופלת במלוא המקצועיות, כל קריאה נענית במהירות וכל תמחור עבודה הינו בשקיפות מלאה מול הלקוח. פנו כעת באמצעות האינטרנט או הטלפון ואשמח לעמוד לשירותכם.

חשמלאי בהרצליה והסביבה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

השאר פרטים ונחזור אליך